LORUS

Lorus

Hodinky Lorus jsou quartzovou kolekcí osvědčené hodinářské firmy Seiko, která byla poprvé uvedena na trh v roce 1982. Od té doby si hodinky této značky zakoupilo již více než 120 milionů klientů.

V současnosti má značka Lorus rozsáhlou prodejní síť po celém světě a také díky záštitě spolehlivé firmy Seiko Watch Corporation si za krátkou dobu 20 let získala plnou důvěru svých zákazníků.

Ve své nabídce má Lorus široký sortiment pánských, dámských i dětských hodinek, ve kterých uplatňuje poznatky z vývoje nejnovějších technologií a moderního designu. To vše je možné pořídit za velmi příznivou cenu. Řečeno slovy hlavního motta firmy jsou hodinky Lorus "vše, jen ne drahé".

V roce 2003 uvedl Lorus novou řadu hodinek s názvem "Celebrate Life", která si získala velkou popularitu a je dále rozšiřována dodnes. V současnosti nabízí Lorus série, jejichž názvy nejlépe vyjadřují jejich cílovou skupinu. Jsou to dámské hodinky "Celebrate Style", řada s městským designem "Celebrate the City", módní hodinky "Celebrate Glamour" a sportovní kolekce "Celebrate Power".

 

Vybraná kategorie je prázdná
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím